Nechce se vám cvičit? 3 jednoduché tipy, které vás nakopnou k aktivitě

Znáte to jistě všichni. Snažíte se žít zdravě, udržujete si kondici cvičením, ale občas přijde den, kdy nemáte chuť nic dělat. Ztráta motivace dovede být zákeřná a dokonce se může stát, že vás od vašeho fitness cíle opět posune o kus dál. Jak proti tomu bojovat? Inspirujte se třemi jednoduchými tipy.

 

  1. Povzbuzující hudba

Je všeobecně známo, že hudba je mocným nástrojem. Umí lidi rozesmát i rozplakat během chvíle. Využijte toho a sestavte si vlastní playlist ke cvičení, který bude sršet energií a dobrou náladou. Uvidíte, že se tato atmosféra v okamžiku přenese i na vás. Se správným hudebním podkresem si užijete i aktivitu, kterou zrovna moc nemusíte a navíc vám čas mnohem rychleji uteče. 

  1. Pohodlné a stylové oblečení

Určitě se shodneme na tom, že nové oblečení je obrovský motivátor. Zvlášť pro dámy. Když se budete při sportu cítit komfortně a přitom krásně, vše vám hned půjde líp. Vyzkoušejte například náš set topu a legín FLOWER LEOPARD, který je ideální na jógu, fitness i brusle. Pokud vás leopardí vzor neláká, sáhněte po legínách KOHOUTÍ STOPA a tričku ACITVE MESH v klasické černobílé kombinaci.

Návrh bez názvu (1)

 Naše sportovní oblečení si oblíbila i populární herečka Vlastina Svátková. Co o něm říká?

 „Vyzkoušeno v posilovně, v lese na turistice, na golfu (i když mini), na kole, na zahradě při práci, doma před Netflixem, v autě na dlouhé cestě, ve vedru i během chladného večera.
Není to drei wetter taft, účes nedrží, ale zadek i břicho ano, legíny stahují dokonale. Nejvíc mi vyhovuje ten pevný, vyvýšený pas, neroluje se mi břicho ven ani když sedím.
Jako poprvé, co se cítím sexy v úboru na cvičení, to teda fakt jo.“
 

  1. Inspirativní lidé

Není nic snazšího než motivaci odkoukat od druhých. Najděte na sociálních médiích nebo ve vašem okolí někoho, kdo má podobný cíl jako vy. Pocit, že nejste na své cestě sami vám může pomoci získat odhodlání zpět. Pokud máte navíc soutěživou povahu, budete se možná s vaším idolem trochu srovnávat. A to už je zatracená motivace!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz