Partneři

RUTEX CZ, s.r.o. podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem
 

Od ledna 2015 naše firma podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytujeme pomoc maminkám s dětmi v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu.
Nadaci věnujeme 20Kč z každé objednávky učiněné na e-shopech www.camieshop.czwww.termovel.czwww.rutexcz.cz a objednávek z činnosti společnosti RUTEX CZ, s.r.o.

Od října 2019 naše firma podporuje Lékaře bez hranic, kteří pomáhají zejména lidem v nouzi, obětem přírodních nebo lidmi způsobených katastrof stejně jako ozbrojených konfliktů, poskytuje rychlou a nebyrokratickou lékařskou a humanitární pomoc lidem, kteří se dostali do nouze v důsledku přírodních katastrof, epidemií, hromadných neštěstí, válek nebo válkám podobných stavů nebo jsou na útěku.
Nadaci věnujeme 20Kč z každé objednávky učiněné na e-shopech www.camieshop.cz, www.termovel.cz, www.rutexcz.cz a objednávek z činnosti společnosti RUTEX CZ, s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení