Zakázková výroba

Zakázková výroba

Naše společnost může nabídnout zakázkovou výrobu pro zákazníky požadující výrobky dle vlastního návrhu, označené jejich logem, vyrobené z materiálů ve firemních barvách s možností specifických doplňků a zabalené dle jejich pokynů. Součástí zakázkové výroby je modelace vzorku, příprava technické a střihové dokumentace.
Doba zpracování závisí na rozsahu a náročnosti zakázky. Naše výrobní kapacity nabízí kvalitní a profesionální výrobu prověřenou dlouholetou tradicí. 

Proces zakázkové výroby textilu

Naši výrobu textilu lze shrnout do tří základních etap:

Předvýrobní etapa výroby

 

Prvním krokem předvýrobní etapy výroby je příjem poptávky od zákazníka - dochází k přesné specifikaci podrobností zakázky. Typicky se jedná o specifikaci předmětu zakázky, finanční zajištění (záloha), poskytnutí nabídkového rozpočtu, detaily smlouvy či termín dokončení. Předvýrobní etapa se následně rozpadá do následujících třech částí:

  • Konstrukční část - v této části je vytvořena skica nebo grafický nákres s technickým popisem
  • Technologicko-organizační část - dochází k výpisu materiálu, potřebného k výrobě,  a časový fond potřebný ke zhotovení zakázky. Dále je v této části vytvářen pracovní postup a instrukce.
  • Ekonomická část - v této části jsou stanovovány náklady na materiál, mzdové náklady a je určována konečná cena výrobku. Ekonomická část se může vyskytovat i na úplném začátku, a to z toho důvodu, abychom mohli zájemci sdělit cenu.

Výrobní etapa

Ve výrobní etapě výroby dochází k přeměně vstupů na výstup. V této etapě dochází ke zhotovení výrobku, který tak dostává svou finální podobu a přesouvá se do třetí etapy.

Odbytová etapa výroby

V odbytové etapě je realizována doprava výrobku a následná fakturace. Fakturací je proces výroby uzavřen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení