Zakázková výroba

Naše společnost nabízí zakázkovou výrobu pro zákazníky požadující výrobky dle vlastního návrhu, označené jejich logem, vyrobené z materiálů ve firemních barvách s možností specifických doplňků a zabalené dle jejich pokynů. Součástí zakázkové výroby je modelace vzorku, příprava technické a střihové dokumentace.
Doba zpracování závisí na rozsahu a náročnosti zakázky. Naše výrobní kapacity nabízí kvalitní a profesionální výrobu prověřenou dlouholetou tradicí. 

Proces zakázkové výroby textilu

Naši výrobu textilu lze shrnout do tří základních etap:

 1. Předvýrobní etapa  

Prvním krokem předvýrobní etapy je příjem poptávky od zákazníka - dochází k přesné specifikaci podrobností zakázky. Typicky se jedná o specifikaci předmětu zakázky, finanční zajištění (záloha), poskytnutí nabídkového rozpočtu, detaily smlouvy či termín dokončení. Předvýrobní etapa se následně rozpadá do následujících tří částí:

  • Konstrukční část - v této části je vytvořena skica nebo grafický nákres s technickým popisem
  • Technologicko-organizační část - dochází k výpisu materiálu, potřebného k výrobě,  a časový fond potřebný ke zhotovení zakázky. Dále je v této části vytvářen pracovní postup a instrukce.
  • Ekonomická část - v této části jsou stanovovány náklady na materiál, mzdové náklady a je určována konečná cena výrobku. Ekonomická část se může vyskytovat i na úplném začátku, a to z toho důvodu, abychom mohli zájemci sdělit cenu.

2. Výrobní etapa

Ve výrobní etapě dochází k přeměně vstupů na výstup. V této etapě dochází ke zhotovení výrobku, který tak dostává svou finální podobu a přesouvá se do třetí etapy.

3. Odbytová etapa 

V odbytové etapě je realizována doprava výrobku a následná fakturace. Fakturací je proces výroby uzavřen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz