Lovu zdar! Kolekce pro myslivce a rybáře

Lovu zdar! Nepodceňte přípravu na loveckou sezónu. Do lesa vás oblékneme od hlavy až po paty! Vyberte si funkční oblečení a doplňky, díky kterým zůstanete v teple i během chladného podzimního rána.

Nejprodávanější 

Nejprodávanějším kouskem z naší kolekce pro myslivce a rybáře je funkční celopropínací mikina HUBERT. Je vyrobena z hřejivého materiálu s jemným počesem z vnitřní strany, je opatřena bočními kapsami na zip a elegantní výšivkou s logem Termovel. Hřejivý materiál a límcový stojáček, který chrání krk před chladem, zajistí maximální tepelný komfort. 

termovel (4)

Vrstvení je základ

Vrstvení oblečení je základ. Se správným oblečením se budete cítit dobře za každého počasí. Vrstvení vás udrží v teple a v suchu a zajistí pohodlí i při náročných outdoorových aktivitách. Klíčová je především první vrstva. Tuto vrstvu by mělo tvořit funkční spodní prádlo, které odvede pot od pokožky do ostatních vrstev, udržuje pokožku těla v suchu a zamezuje tepelným ztrátám organismu. Skvělou volbou je pánské tričko a spodky PCE z příjemného materiálu s jemným vlasem z vnitřní strany. 

termovel (6)

Od čepice po ponožky

Ano. U nás si vyberete oblečení a doplňky od hlavy až po paty. A to doslova! Mezi doplňky z kolekce pro myslivce a rybáře najdete čepice, multifunkční šály, kukly, ponožky i hřejivý anatomicky tvarovaný ledvinový pás. Tak co, čím začnete? 

termovel (7)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz