Šaty LARA - jak vznikl náš nadčasový model?

 

Šaty LARA patří mezi ikonické modely značky Termovel. Už druhou sezónu se řadí mezi nejprodávanější oblečení na našem e-shopu. A stejně jako ostatní oblečení, i tento kousek začal svou cestu v šicí dílně na moravskoslovenském pomezí.

Jak celý postup tvorby vypadal?

Nejprve jsme dali hlavy dohromady a společně s designéry jsme vytvořili podrobný návrh. V dalším kole výrobního procesu vznikl vzorek, který podstoupil přísné testování. Věřte, že naše testerky se se vzorkem nemazlily a vystavily ho pěkně náročným podmínkám. Pečlivě hodnotily, jak se v šatech LARA cítí při sportu i při běžném nošení. Také sledovaly, jak se materiál šatů chová při běžné údržbě, zda oblečení nemění barvu a tvar. Prvotní vzorek splnil všechny podmínky na výbornou, takže jsme mohli zahájit výrobu „na ostro“. V tuto chvíli jsme šaty zveřejnili na e-shopu a velmi brzy už první kousky putovaly k našim zákaznicím.

Proč mají šaty LARA takový úspěch?

V zásadě potvrzují jedno známé české přísloví, které říká, že v jednoduchosti je síla. Už při samotném návrhu šatů jsme totiž vsadili na klasiku. Mírně rozšířený střih skvěle sluší i dámám, které nemají přímo konfekční postavu. Elegantní stojáček dodává šatům šmrnc a povyšuje je na atraktivní oděv, který se nemusíte bát vzít na posezení s přáteli nebo výlet do města. Síťovinové detaily důmyslně propojují sportovní a casual styl.

Co se týče barvy, také jsme se vyhnuli experimentům. Černá barva je prostě nesmrtelná. Hodí se ke všemu a sluší všem ženám. Proto jsme po tomto odstínu sáhli. A podle ohlasů soudíme, že jsme vybrali dobře.

Ještě tyto nadčasové šaty nemáte? Pro nadcházející teplé dny jsou přímo ideální. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes. Pokud si nebudete vědět rady, například s výběrem správné velikosti, napište nám na info@termovel.cz. Rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz