Naprostý zimní bestseller! Komplet s hadí kůží uchvátil české ženy

Říká se, že české ženy jsou v oblékání poněkud konzervativní. Prý neholdují extravaganci a raději se snaží nevyčnívat z davu. Tyto domněnky však boří komplet SNAKE GOLD, který se stal absolutním bestsellerem značky TERMOVEL. Proč na něj dámy nedají dopustit?

Hřejivý materiál a pohodlný střih

Návrháři z moravskoslovenského pomezí mysleli při tvorbě tohoto setu na moderní ženy. Každá dáma si přece zaslouží komfort a luxus. Proto designéři skloubili tyto vlastnosti do kompletu roláku, mikiny a kalhot. Všechny tři kousky mají na vnitřní straně unikátní česaná vlákna, která pomáhají udržet vaše tělo v teple. Rolák je navíc ušitý z příjemného strečového materiálu, takže se snadno přizpůsobí vaší postavě. Nadčasový vzor hadí kůže doplňují detaily ve zlaté barvě, které ještě umocní váš elegantní vzhled.

Bojujte proti šedivé zimě

Bojíte se, že vzor hadí kůže a lesklé detaily jsou příliš extravagantní? Nemějte obavy. Právě v šedivém zimním počasí můžete dát prostor těmto zajímavým motivům. V kompletu SNAKE GOLD budete středem pozornosti, aniž by to působilo nepatřičně. Kam můžete v módním setu vyrazit?

Funkční komplet SNAKE GOLD je ideální volbou na hory. Užijete si v něm zimní sporty, jako například lyžování, běžky nebo snowboarding. Chybu neuděláte ani v případě, že si komplet obléknete do aprés ski nebo do horské chaty. Při voňavé kávě nebo svařeném víně se v něm budete cítit naprosto skvěle. Kalhoty, rolák a mikinu však nemusíte nosit jen v zimě. Každý kousek zvlášť vynosíte i v přechodném období roku, kdy je počasí často nevyzpytatelné.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz